fbpx

FERRARI 458 CHALLENGE

zážitková jazda

Ferrari 458 Challenge

246 

It reaches a speed of 100 km/h in just over 3 seconds and the Slovakia ring provides a perfect racing experience.

100 na sklade

VÝBER PRETEKÁRSKEJ DRÁHY

VARIANT ČÍSLO

2,6 km

5,9 km

Product price: 246 
Total options:
Order total:
Ak chcete svoju poukážku spríjemniť, pridajte osobný nápis! (maximálne 30 znakov)

Popis

Šport a elegancia na náročnej trati Slovakia ringu. Model 458 Challenge s pôsobivým výkonom 570 koní si obľúbi každý automobilový nadšenec. Darujte ho ako darček alebo na vlastné využitie, ostré zákruty trate vo vás zanechajú nezabudnuteľný zážitok. Model 458 Challenge je schopný dosiahnuť vyšší výkon ako jeho predchodcovia vďaka najnovšej sedemstupňovej dvojspojkovej prevodovke. Rýchlosť 100 km/h dosiahne za niečo vyše 3 sekundy a okruh
Slovakia ring poskytuje dokonalý pretekársky zážitok. V nebezpečných zákrutách vám k pocitu bezpečia pomôže inštruktor sediaci vedľa vodiča. Odložte obavy a vydajte sa na senzačnú jazdu v tomto brilantnom aute.

FERRARI 458 CHALLENGE

Šport a elegancia na náročnej trati Slovakia ringu. Model 458 Challenge s pôsobivým výkonom 570 koní si obľúbi každý automobilový nadšenec. Darujte ho ako darček alebo na vlastné využitie, ostré zákruty trate vo vás zanechajú nezabudnuteľný zážitok. Model 458 Challenge je schopný dosiahnuť vyšší výkon ako jeho predchodcovia vďaka najnovšej sedemstupňovej dvojspojkovej prevodovke. Rýchlosť 100 km/h dosiahne za niečo vyše 3 sekundy a okruh Slovakia ring poskytuje dokonalý pretekársky zážitok. V nebezpečných zákrutách vám k pocitu bezpečia pomôže inštruktor sediaci vedľa vodiča. Odložte obavy a vydajte sa na senzačnú jazdu v tomto brilantnom aute.

Motor

4500 cm3 ; V8

Pohon

Pohon zadných kolies

Výkon

570 HP

Prevodovka

Automatická

Zrýchlenie

3.1 s / 100 km/h

Top Speed

338 km/h

Môže vás tiež zaujímať..

TOP
0
Preview
Close