fbpx

FERRARI 458 ITALIA

zážitková jazda

0%

  Ferrari 458 Italia

  Za 3 sekundy presiahneš rýchlosť 100 km/h a toto vozidlo sa nezľakne tejto rýchlosti.

  78 na sklade

  VÝBER PRETEKÁRSKEJ DRÁHY

  VARIANT ČÍSLO

  2,6 km

  5,9 km

  Total options:
  Order total:
  Ak chcete svoju poukážku spríjemniť, pridajte osobný nápis! (maximálne 30 znakov)
  Kategórie: , Značka:

  Popis

  ČO JE PRESNE TOTO FERRARI? Jedno je isté. S týmto autom sa nevtipkuje! Prirodzenú autoritu tomuto vozidlu dáva 570 koní a vyslúžil si uznanie u pánov i dámach rovnako. Obdarovaná osoba si môže zašoférovať toto športové a zároveň elegantné vozidlo na trati Slovakiaring bez limitov. Určite nič nepokazíš s tým, ak si vyberieš tento produkt ako darček. Veď je to jazda na Ferrari! Chápeš? Za 3 sekundy presiahneš rýchlosť 100 km/h a toto vozidlo sa nezľakne tejto rýchlosti.

  FERRARI 458 ITALIA

  ČO JE PRESNE TOTO FERRARI? Jedno je isté. S týmto autom sa nevtipkuje! Prirodzenú autoritu tomuto vozidlu dodáva 570 koní, vyslúžilo si uznanie u pánov i dámach rovnako.
  Za 3 sekundy presiahneš 100 km/h a toto vozidlo sa tejto rýchlosti vôbec nezľakne. Obdarovaná osoba si môže zašoférovať toto športové a zároveň elegantné vozidlo na trati Slovakia ring bez limitov. Určite nič nepokazíš s tým, ak si vyberieš tento produkt ako darček. Veď je to jazda na Ferrari! Chápeš? Za 3 sekundy presiahneš rýchlosť 100 km/h a toto vozidlo sa nezľakne tejto rýchlosti.

  Motor

  4500 cm3 ; V8

  Pohon

  Pohon zadných kolies

  Výkon

  570 HP

  Prevodovka

  Automatická

  Zrýchlenie

  3.1 s / 100 km/h

  Top Speed

  338 km/h

  Môže vás tiež zaujímať..

  TOP
  0
  Preview
  Close