fbpx

FERRARI 488 GTB

zážitková jazda

0%

  Ferrari 488 GTB

  Drive-X Sport Vám ponúka možnosť zajazdiť si v športovom aute s motorom V8 s výkonom 670 koní na svetoznámom pretekárskom okruhu Slovakiaring.

  90 na sklade

  VÝBER PRETEKÁRSKEJ DRÁHY

  VARIANT ČÍSLO

  2,6 km

  5,9 km

  Total options:
  Order total:
  Ak chcete svoju poukážku spríjemniť, pridajte osobný nápis! (maximálne 30 znakov)
  Kategórie: , Značka:

  Popis

  Jazda na Ferrari 488 GTB je jedným z najúžasnejších a najadrenalínovejších zážitkov prenadšencov motorových športov. Toto auto je považované za jedno z najvýkonnejších a najrýchlejších vozidiel na svete a jeho výkon, rýchlosť a dizajn sú proste fascinujúce. Väčšina ľudí o jeho šoférovaní len sníva a táto vzácna príležitosť len umocňuje vzrušenie z toho, že si konečne sadnete za volant. Drive-X Sport Vám ponúka možnosť zajazdiť si v športovom aute s motorom V8 s výkonom 670 koní na svetoznámom pretekárskom okruhu Slovakiaring.

  FERRARI 488 GTB

  Jazda na Ferrari 488 GTB je jedným z najúžasnejších a najadrenalínovejších zážitkov pre nadšencov motorových športov. Toto auto je považované za jedno z najvýkonnejších a najrýchlejších vozidiel na svete a jeho výkon, rýchlosť a dizajn sú proste fascinujúce. Väčšina ľudí o jeho šoférovaní len sníva a táto vzácna príležitosť len umocňuje vzrušenie z toho, že si konečne sadnete za volant. Drive-X Sport Vám ponúka možnosť zajazdiť si v športovom aute s motorom V8 s výkonom 670 koní na svetoznámom pretekárskom okruhu Slovakia ring.

  Motor

  3900 cm3 ; V8

  Pohon

  Pohon štyroch kolies

  Výkon

  670 HP

  Prevodovka

  Automatická

  Zrýchlenie

  2.7 s / 100 km/h

  Top Speed

  335 km/h

  Môže vás tiež zaujímať..

  TOP
  0
  Preview
  Close