fbpx

NISSAN GT-R

zážitková jazda

0%

  Nissan GT-R

  246 

  Táto trať so svojimi dlhými a rovnými úsekmi umožňuje šťastlivcovi doslovne trhať asfalt týmto dynamickým japonským strojom, ktorý zaslúžene získal ocenenie “Car of the Year” od Top Gear.

  95 na sklade

  VÝBER PRETEKÁRSKEJ DRÁHY

  VARIANT ČÍSLO

  2,6 km

  5,9 km

  Product price: 246 
  Total options:
  Order total:
  Ak chcete svoju poukážku spríjemniť, pridajte osobný nápis! (maximálne 30 znakov)
  Kategória:

  Popis

  Zarezervujte si zážitkovú jazdu na športovom aute, ktoré je zárukou divokej a surovej silu. Pohon štyroch kolies a sofistikovaný počítačový systém vám ručia za to, že sa s týmto výkonom v ruke budete cítiť vždy bezpečne. Vymakaný Nissan GT-R je vybavený s mimoriadne výkonným motorom 3,8l, V6, Twin Turbo. Krútiaci moment dosahuje neuveriteľných 820 Nm. Čerešničkou na torte je zvuk titánového výfukového systému. Zážitková jazda prebieha na dráhe Slovakiaring, ktorá sa nachádza v obci Orechová Porôň. Táto trať so svojimi dlhými a rovnými úsekmi umožňuje šťastlivcovi doslovne trhať asfalt týmto dynamickým japonským strojom, ktorý zaslúžene získal ocenenie “Car of the Year” od Top Gear.

  NISSAN GT-R

  Zarezervujte si zážitkovú jazdu na športovom aute, ktoré je zárukou divokej a surovej sily. Pohon štyroch kolies a sofistikovaný počítačový systém vám ručia za to, že sa s týmto výkonom v ruke budete cítiť vždy bezpečne. Vymakaný Nissan GT-R je vybavený s mimoriadne výkonným
  motorom 3,8l, V6, Twin Turbo. Krútiaci moment dosahuje neuveriteľných 820 Nm. Čerešničkou na torte je zvuk titánového výfukového systému. Zážitková jazda prebieha na dráhe Slovakia ring, ktorá sa nachádza v obci Orechová Porôň. Táto trať so svojimi dlhými a rovnými úsekmi umožňuje šťastlivcovi doslovne trhať asfalt týmto dynamickým japonským strojom, ktorý zaslúžene získal ocenenie “Car of the Year” od Top Gear.

  Motor

  3800 cm3 ; V6 twinturbo

  Pohon

  Pohon štyroch kolies

  Výkon

  990 HP

  Prevodovka

  Automatická

  Zrýchlenie

  2.4 s / 100 km/h

  Top Speed

  315 km/h

  Môže vás tiež zaujímať..

  TOP
  0
  Preview
  Close