fbpx

PORSCHE 911 TURBO S

zážitková jazda

0%

  Porsche 911 Turbo S

  Zoznám sa s najdôležitejšími informáciami o ovládaní Porsche 911 Turbo od inštruktorov a ponorte sa do riadidiel tohto štýlového ikonu!

  99 na sklade

  VÝBER PRETEKÁRSKEJ DRÁHY

  VARIANT ČÍSLO

  2,6 km

  5,9 km

  Total options:
  Order total:
  Ak chcete svoju poukážku spríjemniť, pridajte osobný nápis! (maximálne 30 znakov)
  Kategórie: , Značka:

  Popis

  Formu auta evokuje charakteristické črty značky Porsche. Nemecká legenda, ktorá odmieta vonkajšie vlastnosti športových áut svalnatých áut, získala obrovskú popularitu vďaka svojej jedinečnej zaoblenej forme. Pozitívny prvý dojem zostáva aj po štarte. Skvelý výkon podporuje optimálna adhézia a ľahká konštrukcia ju podporuje. V6 Turbomotor ide ruka v ruke s výkonom 505 koní, a do zážitku z jazdy sa môžeš ponoriť aj na trati Hungaroring. Značka získala vážny prestíž v priebehu rokov, až sa ťažko nájde niekto, kto si nevšimne slovo Porsche, či už v reálnom živote, alebo na plátne. Zoznám sa s najdôležitejšími informáciami o ovládaní Porsche 911 Turbo od inštruktorov a ponorte sa do riadidiel tohto štýlového ikonu!

  PORSCHE 911 TURBO S

  Forma auta evokuje charakteristické črty značky Porsche. Nemecká legenda, ktorá odmieta vonkajšie vlastnosti športových áut muscle cars, získala obrovskú popularitu vďaka svojej jedinečnej zaoblenej forme. Pozitívny prvý dojem zostáva aj po štarte. Skvelý výkon podporuje
  optimálna adhézia a ľahká konštrukcia. ju podporuje. V6 Turbomotor ide ruka v ruke s výkonom 505 koní, a do zážitku z jazdy sa môžeš ponoriť aj na trati Hungaroring?. Značka získala veľkú prestíž v priebehu rokov až sa ťažko nájde niekto, kto si nevšimne slovo Porsche, či už v reálnom živote, alebo na plátne. Zoznám sa s najdôležitejšími informáciami o ovládaní Porsche 911 Turbo od inštruktorov a ponorte sa do riadidiel tejto štýlovej ikony!

  Motor

  3800 cm3; Boxer; Biturbo

  Pohon

  Pohon štyroch kolies

  Výkon

  505 HP

  Prevodovka

  Automatická

  Zrýchlenie

  4.3 s / 100 km/h

  Top Speed

  308 km/h

  Môže vás tiež zaujímať..

  TOP
  0
  Preview
  Close